Cítíte tu vůni vánočních trhů?

Brněnské vánoční trhy 2018

Letos jsme se vydali nasávat předvánoční atmosféru již v pondělí 10.12. z prosté vypočítavosti, domnívali jsme se, že by se zde mohlo pohybovat méně lidí. Ejhle, ono nám to skutečně vyšlo!

Počasí bylo příjemné, u stánků nebyly fronty a dokonce jsme se ani moc neztráceli.

Naše trasa vedla tradičně ze Svoboďáku, kde jsme si dali první svařáček, kolem Jošta – zrovna byla pauza v bruslení, směrem ke kolu na Moravák. Společné foto, nějaké to občerstveníčko, někteří se dokonce svezli i na kole. Světe div se – úplně bez fronty! Přesun zpět kolem Jošta, kde se již bruslilo, kolem Vánoční tramvaje přes Svoboďák nahoru na Dominikánské, s krátkou pauzou u Mekáče – už se to prostě nedalo vydržet. Tam nás čekaly nejen výborné rybí speciality, ale také Pajtáši – sice s sebou neměli cimbál. ale jejich primáš je prostě neodolatelný. Jen s těžkým srdcem jsme se loučili a přecházeli na Zelňák. Tady jsme se naposledy občerstvili a vyrazili k domovu.

A hodnocení? Vánoční stromek je přece nejhezčí na Zelňáku, nejlépe se najíte na Dominikánském a navíc tam také dobře hrají, své kouzlo má také Moravák, jen ten Svoboďák zůstává tak nějak stále stejný.

 

 

 

 

 

 

 

 

A na závěr naši noví členové – zatím nemají jméno, ale už se zúčastňují akcí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.