Jak si Beckhamovi odjeli vyrazit z kopýtka

Paparazzi právě dostali nové echo:

Dne 10. května 2019 má proběhnout tajné romantické dostaveníčko dvou světoznámých celebrit Victorie a Davida Beckhamových v Parkhotelu Morris v Novém Boru.

Nahlášený pobyt zde sice mají až do 12. května jako manželé Balákovi, ale paparazzi se oklamat nedají!

Od časného rána již vyhlížejí naše celebrity.

A již se blíží Toyota Verso vínové barvy s českou SPZétkou 1BP5845.

Z něj se snaží nenápadně proklouznout dáma ve velkých tmavých brýlích, zahalená do lehkého šálu, aby jí nebylo vidět do obličeje. Její chůze ji však prozrazuje – je to ona! Za sebou si veze svůj oblíbený cestovní kufřík na kolečkách a přes rameno má ležérně přehozenou tašku. Je dokonalá i v tomto přestrojení.

Naše druhá celebrita zaparkovala a snaží se neviditelně proklouznout na recepci. V rychlosti zachycujeme její úprk před fotografy a vnímáme pouze čapku na hlavě, která ho má maskovat.

Dáma mezitím využívá volné chvilky a zahledí se do zrcadla naproti recepčního pultu, neodolá a udělá si malé selfíčko, jen tak pro radost, zřejmě na svůj profil na instagramu.

Vzhledem k tomu, že naše celebrity mají obavu z vyzrazení, uchýlí se rychle do svého pokoje. Zde se po dlouhé cestě natáhnou na postel, nalijí si sklenku dobrého pití a konečně si oddychnou.

V tuto chvíli se zatáhly závěsy a zakryly paparazziům výhled do pokoje. Náš pár se objevuje až po drahné chvilce, kdy jde prozkoumat hotel a jeho okolí.

Při procházení recepční halou je zaujme krápníková dekorace v červené barvě.

Na chodbě bylo možné zahlédnout pár, jak si prohlíží fotografie v rámečcích.

Náš pár vyráží do ulic. Namíří si to rovnou ke kruhovému objezdu, protože si vzali do hlavy, že si zkusí, jak se baví běžní lidé a pokusí se zahrát si světovou hru zvanou Geocaching. Z kapsy vytáhnou GPS a pomocí indicií, které si již předtím vytiskli, začnou hledat sklo v ulicích. Paparazzi z počátku nechápou jejich chování, ale pak využijí chvilky, kdy pár jásá nad jakousi krabičkou a stisknou spoušť.

V tuto dobu to již paparrazi přestává bavit a opouštějí náš pár, který se vydává směrem k hotelu na večeři. Všichni toho již dnes mají plné zuby a chtějí si odpočinout. Vždyť je jistě čeká další perný den.

A také, že ano! Již v časných ranních hodinách jsme zastihli Davida, jak ve sportovním úboru posiluje nohy na schodišti do zahrady. Možná by tu zůstal nepostřehnut a inkognito, ale prozradila ho číslice na jeho zádech.

Hohó, před chvílí si nás všiml a hned zmizel v hotelu, ale já tušil, že něco chystá! Vyběhl bez čapky a se starým číslem z MU. Tím nás ale neoklame, protože dobře známe celou jeho hisorii.

Naháníme Davida a málem nám unikla Victorie v zahradě!!

Naše dáma ve sportovním úboru si mezitím krátí čas joggingem v parku. Naslouchá zpěvu ptáků a obdivuje vzrostlé stromy. Neodolá a rozhodne se načerpat další energii.

K našemu překvapení jsou velmi hraví!! Stačil okamžik a náš pár zmizel. Našim paparazziům se je podařilo objevit až v dětském koutku.

Náš pár mrkne na hodinky a rychle spěchá na snídani, vždyť je jen do 10 hodin. Na snídani sedí náš pár nenápadně u stolečku pro dva a klidně snídá.

Při odchodu z jídelny je zaujmou výstavená vína. Zastavují se a prohlíží si je. Dostali snad na nějaké chuť? Ale zřejmě se nemohou shodnout.

Než dorazí na pokoj, všimne si naše Victoria hotelového obchůdku swe sklem. Nakoukne do něj, ale pak si to rozmyslí a přece jen dá přednost svému partnerovi, který ji zve na romantickou procházku do přírody.

Během dne se náš pár potuloval po okolí a navštívil zajímavé lokality. Jednou z nich byla jakási „jáma“. Zřejmě si opět hráli na obyčejné lidské bytosti, protože zase vytáhli GPS a vyrazili v turistickém oděvu kamsi do kopce. Předtím bylo vidět, že hledí do jakýchsi papírů, smějí se a mnou si ruce, jako by viděli něco, co již znají! Vytáhli tužky, něco čmárali, pak počítali a nakonec směle vyrazili.

Odpoledne bylo možné náš nenápadný pár nachytat v Lobby baru, jak v poklidu popíjí kávu.
Sice to není tradiční čaj o páté, ale jen česká káva 16:45. David už má od Victorie zakázanou čepici, protože tady ráno byla psychiatrická výjezdovka a měla strach, že přijeli pro Davida.

Našim paparazzi se podařil skvělý kousek – zachytili malý trénink na perlovou svatbu.

Podvečer se pár našich celebrit rozhodl strávit v romantické atmosféře solné jeskyně. I sem se však podařilo paparazziům protáhnout.

Jak asi tráví náš pár čas po večeři? Odešli snad hned do pokoje? Ne, naši paparazzi je zachytili ještě v lobby baru. Victorii to opravdu sluší!

Mezera v závěsu, to byla osudová chyba. Získali jsme pikantní záběry. Tento pár opravdu neprožívá chladný vztah.

A máme tu konec romantického víkendu. Sbalit kufry a domů!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.